Kariyer
En Yeni İlanlar

En Yeni İlanlar

Yıldız Holding’de yeni yeteneklere kapımız daima açık! LinkedIn’de Gör butonuna basarak Türkiye’de ve dünyanın farklı noktalarında sunduğumuz iş imkânlarını görebilirsiniz.

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Yıldız Holding’de çeşitliliğin ve kapsayıcılığın kültürel zenginliğimiz olduğuna inanıyor, çalışanlarımızdan tedarikçilerimize kadar herkes için fırsat eşitliği ve gelişim odaklı bir anlayışla hareket ediyoruz. 

Kariyer-3
12 ÜLKEDE
46FABRİKA
300 +MARKA
100+İHRAÇ ÜLKELERİ

Çalışan Hikayeleri

Yıldız Holding’de her an yeni başarı hikâyeleri yazıyoruz. Farklı şirketlerimizde, farklı ülkelerde, farklı görev ve sorumluluklarla çalışan mesai arkadaşlarımız hikâyelerini sizler için anlatıyor.

01.08.2023

pladis - Merve Gülşen Doğan

"Yıldız Holding'de geçirdiğim 2 yıl boyunca YıldızTech'de dijital teknolojiler ve projeler üzerinde çalıştım ve şimdi kariyerime İngiltere'de, pladis Global'de devam ediyorum.Yıldız Holding gibi çok kültürlü bir organizasyonda böyle bir fırsat yakalamak, sadece profesyonel..."

08.10.2022

Godiva - Ceren Fırtın

Yıldız Holding ile yollarımız 2019 yılında kesişti, yaklaşık 4 yıl önce. M&A uzmanı olarak başladım, geçen sene yöneticiliğe terfi ettim. Bir gün, Godiva Global CEO’su Nurtaç Hanım’dan su anki rolüm için bir telefon aldım ve hayatim tamamen değişti

08.10.2022

pladis - Ece Ölçüm

Yıldız Holding'de stajyer olarak adım attığı kariyerini bugün pladis'te “Tedarik Zinciri Operasyonel Mükemmellik Lideri” olarak sürdüren Ece Ölçüm

Gençlik ve Yetenek

Gençlik ve Yetenek

Dünya hızla değişirken yeni nesillerin beklentileri de değişiyor. Yıldız Holding’de genç yeteneklerin istihdamı, gelişimi ve beklentilerinin karşılanması için pek çok projeyi hayata geçiriyoruz. 

Yıldız Ol ve Parla

Yıldız Ol ve Parla

İşveren markamız Yıldız Ol ve Parla ile genç yetenekleri Yıldız Holding’in bir parçası haline getirirken, mevcut çalışanlarımızın da yeni yetkinlikler kazanarak daha da güçlü parlamasını hedefliyoruz. Şeffaf performans yönetimimiz, eğitim fırsatlarımız, genç yetenek programlarımız ve daha pek çok imkân ile Yıldız Holding evrenine pırıl pırıl yeni yıldızlar kazandırıyoruz.

80.000ÇALIŞAN
%40KADIN ÇALIŞAN
98FARKLI PASAPORT

Yönetim Kurulumuz