Hakkımızda
Hakkımızda

Yıldız Holding’in 1944 yılında İstanbul’da bisküvi üretimiyle başlayan hikâyesi, bugün 300’den fazla markayla 5 kıtada 4 milyar insana ulaştırdığımız gıda-atıştırmalık ürünlerimizle ve Türkiye’nin her noktasındaki perakende şirketlerimizle devam ediyor. 

Kökleri Türkiye’den beslenen, dalları ise dünyanın farklı coğrafyalarına uzanan global bir yapı içinde ülkemizi uluslararası arenada temsil ediyor, Türkiye’nin “Yıldız”ı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Çoğunluğu Türkiye’de bulunan 80 bin çalışanımızla durmaksızın daha iyiye ulaşmayı amaçlıyor, 21’i yurt dışında olmak üzere toplam 46 fabrikamızda bisküviden çikolataya, dondurulmuş gıdadan ambalaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapıyoruz. 

Ekonomik katkıda, istihdamda, ihracatta, sosyal dayanışmada ve sürdürülebilirlikte çıtayı daima yükseltiyoruz. “Mutlu Et Mutlu Ol” ilkesiyle toplumsal katkıya öncelik veriyor, gerek ürünlerimiz gerek hizmetlerimiz gerekse sürdürülebilir sosyal sorumluluk anlayışımızla 75 yılı aşkın süredir mutluluk üretiyoruz. 

Yıldız Holding’de ülkemiz için durmaksızın çalışıyor, bugüne değer katıyor, geleceğe yatırım yapıyoruz.

Yönetim Kurulumuz

Yıldız Holding’in başarısının ardında, her kademeden çalışanımızın emeği yer alıyor. Bu büyük emek, yöneticilerimizin belirlediği stratejiyle şekilleniyor ve yönetim kadememizin deneyimiyle güçleniyor.