Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız: Bu Dünya Bizim
Yıldız Holding Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Yıldız Holding Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

İnsanlık olarak bir kırılma noktasındayız. Dünyanın ve toplumun karşılaştığı sorunların çözümü için yeni bir bakış açısına ihtiyacımız var. Mevcut iş yapış şekillerini sürdürmemiz, geleceğe bu yoldan gitmemiz mümkün değil. Bugün nasıl bir yol seçeceğimiz hepimizin geleceğini belirleyecek. 

Bu yüzden Yıldız Holding olarak, yeni bir yola giriyor, kaçınılmaz dönüşümün bir parçası olmayı taahhüt ediyoruz. Dünyanın iyileşmesine, toplumun ve insanlığın gelişimine ve geleceğin inşasına katkı vermeye odaklanıyoruz. Ancak önce kendimizi bu dönüşüme adayarak başlayabiliriz. İçinde bulunduğumuz yol ayrımında, bugüne kadar gelinen yoldan değil, bizi daha iyi bir geleceğe götüreceğini bildiğimiz farklı bir yoldan gitmemiz gerektiğini biliyoruz. 

Amacımız, “Bu Dünya Bizim” anlayışımız ve tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir değer yaratma odağımız ile sürdürülebilirlik alanında temel tüketici ürünleri sektörünün öncüsü küresel şirketler arasında yer almaktır. 

Bunu “İsrafsız Şirket” modelimiz ve yenilikçi bakış açımız ile hedeflerimize odaklanarak ve değişen dünya ve iş koşullarını gözeterek başaracağız. 

“Mutlu Et Mutlu Ol” ilkemiz bu doğrultuda gelecek nesillere vaadimizi ortaya koymakta ve yolumuza ışık tutmaktadır.

Sürdürülebilirlik Raporları

Yıldız Holding ve grup şirketlerimizin yayımladığı sürdürülebilirlik raporlarına bu bölümden kronolojik sıraya göre erişebilirsiniz.

Yıldız Holding Sürdürülebilirlik Raporları

pladis Sürdürülebilirlik Raporları

Ülker Sürdürülebilirlik Raporları