Ana Sayfa

MUTLULUK ÜRETİYORUZ

75 yılı aşkın süredir var gücümüzle çalışıyor, 46 fabrikamızdan çıkan on binlerce ürünü dünyanın dört bir yanına gönderiyor, tesislerimizde sadece gıda değil, aynı zamanda mutluluk üretiyoruz.

Yıllar içinde edindiğimiz deneyimi, farklı şirketlerdeki yatırım ortaklıklarımız aracılığıyla daha geniş kitlelerle paylaşıyor, sektörümüze öncülük ederek tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer üretiyoruz.

DAHA FAZLASINI GÖR

DEĞERLERİMİZ

İş ahlakı, dürüstlük, çalışkanlık gibi çalışma ilkelerimiz 1944 yılından bu yana tüm faaliyetlerimizin ve şirketlerimizin temelini oluşturuyor. Bu değişmez ilkelerin yanı sıra, bugünün ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre güncellediğimiz global Yıldız Holding değerleri de her adımımızda bize rehberlik ediyor. 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YAKLAŞIMIMIZ

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YAKLAŞIMIMIZ

Doğanın Geleceği İçin Çalışmak, Paydaşlarımız ile Güçlenmek ve Amaç Odaklı Ürünler ve İş Modelleri ile Geleceği İlham vermek ekseninde şekillendirdiğimiz sürdürülebilirlik anlayışımız, global değerlerimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Sürdürülebilirliği sadece çevresel anlamda değil, finanstan yönetişime, toplumsal katkıdan üretime kadar her alanda esas alıyoruz. “İsrafsız Şirket” modelimiz ve “Mutlu Et Mutlu Ol” felsefemizle hem günlük operasyonlarımızda hem de sosyal sorumluluk çalışmalarımızda daima sürdürülebilirliği hedefliyoruz. 

YILDIZ HOLDİNG KADIN PLATFORMU

Yıldız Holding Kadın Platformu fırsat eşitliği ve kadının güçlenmesi manifestosu.

Kadının güçlenmesi ve iş dünyasında fırsat eşitliği sağlanması hedefi doğrultusunda, “Daha iyi bir gelecek için fırsat eşitliğini destekliyoruz” misyonuyla liderlik etmeyi sorumluluğumuz olarak görüyoruz.

Yönetim Kurulumuz

Yıldız Holding’in başarısının ardında, her kademeden çalışanımızın emeği yer alıyor. Bu büyük emek, yöneticilerimizin belirlediği stratejiyle şekilleniyor ve yönetim kadememizin deneyimiyle güçleniyor.