Perakende
Perakende

Perakende

Türkiye ekonomisine önemli bir katma değer sunmanın yanı sıra tüketicilerin bütçesine de büyük katkıda bulunan perakende operasyonlarımız dört markamız aracılığıyla devam ediyor. 

Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden olan ŞOK Marketler Türkiye’nin 81 ilinde 10.500’ü aşkın mağazası, 30’dan fazla dağıtım merkezi ve 47 bine ulaşan çalışanıyla müşterilerinin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyor. 

Bizim Toptan da ülkemizin 70’i aşkın şehrine 180’den fazla mağazasıyla Cash & Carry (Organize Toptan Ticaret) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firma konumunda bulunuyor. 

Küçük ölçekli mahalle esnafını kurumsal bir kimlik çerçevesinde güçlendirmek üzere Yıldız Holding tarafından kurulan Seç Marketleri ise Türkiye’nin her bölgesinde ve hemen hemen her ilde hizmet veriyor. 

Öte yandan ev dışı tüketim sektörüne odaklanan g2m de profesyonel mutfakların ve işletmelerin günlük operasyonlarında ihtiyaç duydukları her türlü gıda ve gıda dışı sarf ürünlerinin satış, tedarik, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunuyor. 


 

Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden olan ŞOK Marketler 2011 yılında Yıldız Holding bünyesine katılmıştır. ŞOK Marketler Türkiye’nin 81 ilinde 10.500’ü aşkın mağazası, 30’dan fazla dağıtım merkezi ve 47 bine ulaşan çalışanıyla müşterilerinin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlamaktadır. 


 

2001 yılında kuruluş çalışmalarını tamamlayıp, 2002’de faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan, Türkiye’nin 70’i aşkın şehrine 180’den fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Cash&Carry (Organize Toptan Ticaret) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır. 


 

Küçük ölçekli mahalle esnafını kurumsal bir kimlik çerçevesinde güçlendirmek üzere Yıldız Holding tarafından kurulan Seç Marketleri, Türkiye’nin her bölgesinde ve hemen hemen her ilde hizmet vermektedir. Bizim Toptan tarafından tedarik edilen ürünlerin sunulduğu Seç Marketleri uygun fiyatlar, piyasa lideri markalar ve özel markalı ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


 

g2m, ev dışı tüketim sektöründe üretici ve işletmeler arasında köprü görevi üstlenerek profesyonel mutfakların ve işletmelerin günlük operasyonlarında ihtiyaç duydukları her türlü gıda ve gıda dışı sarf ürünlerinin satış, tedarik, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmaktadır. Otel, restoran, kafe, pastane, yemek şirketleri, kurum/ofis ve resmi kuruluşlar gibi birçok profesyonel müşteriyle çalışmaktadır.

Sektörler

Yıldız Holding’de ana odağımızı Gıda ve Perakende sektörleri oluşturuyor. Global ölçekte faaliyet gösterdiğimiz Gıda sektöründe olduğu gibi Perakende sektöründe de daima liderliği hedefliyor; şirketlerimizi, markalarımızı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha da geliştirmek üzere çalışıyoruz.