Yıldız Tech
Yıldız Tech

Yıldız Tech

Yıldız Holding’de dijital inovasyon odaklı Ar-Ge çalışmalarımızı, “Yerinde Ar-Ge Merkezi” statüsü alan Yıldız Tech’te gerçekleştiriyoruz.

Teknoloji ve inovasyona büyük önem veriyor; başta e-ticaret olmak üzere her alanda yeni nesil teknolojilerden faydalanmak üzere daima yenilikçi bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. Bu yaklaşım doğrultusunda kurduğumuz Yıldız Tech, Holdingimizin dijital uygulamalarına özellikle yazılım geliştirme açısından destek olurken Holding dışı şirketlere de inovatif çözümler sunuyor.

Yıldız Tech, gerek Yıldız Holding şirketlerinin gerekse farklı sektörlerden şirketlerin yeni teknolojilerden en iyi şekilde yararlanmalarını, dijital ve analitik çözümlerle başarıya ulaşmalarını ve ortaya çıkan fırsatları değerlendirerek sürdürülebilir fayda elde etmelerini sağlamak üzere çalışıyor.

2022 itibarıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan “Yerinde Ar-Ge Merkezi” ruhsatı alan Yıldız Tech e-ticaret, yapay zeka, metaverse, Endüstri 4.0 alanlarına odaklanan çalışmalarıyla inovasyon ihracatında lider oyunculardan biri hâline gelmeyi hedefliyor.

Yıldız Holding’in inovasyon anlayışını yansıtan Yıldız Tech ülkemizdeki ve dünyadaki inovasyon ekosistemine katkıda bulunurken, inovasyon ihracatı yoluyla da Türkiye’mize katma değer kazandırıyor!

Sektörler

Yıldız Holding’de ana odağımızı Gıda ve Perakende sektörleri oluşturuyor. Global ölçekte faaliyet gösterdiğimiz Gıda sektöründe olduğu gibi Perakende sektöründe de daima liderliği hedefliyor; şirketlerimizi, markalarımızı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha da geliştirmek üzere çalışıyoruz.