Godiva - Ceren Fırtın
Godiva - Ceren Fırtın

Godiva - Ceren Fırtın

Yıldız Holding ile yollarımız 2019 yılında kesişti, yaklaşık 4 yıl önce. M&A uzmanı olarak başladım, geçen sene yöneticiliğe terfi ettim. Bir gün, Godiva Global CEO’su Nurtaç Hanım’dan su anki rolüm için bir telefon aldım ve hayatim tamamen değişti. Yeni rolümde Godiva’nin Amerika, New York’ta bulunan merkez ofisinde ‘Senior Business Officer’ olarak CEO ofiste çalışmaktayım. Godiva, iş hayatına ilk başladığım zamanlardan beri takip ettiğim, çok başarılı, inanılmaz bir marka. Üstelik çok da lezzetli. Yıldız Holding’deki görevlerimde zaten Godiva ile ilgili projelerde bulunuyordum, fakat birebir başarısına katkı sağlamak, dönüşüm sürecinde yer almak inanılmaz bir mutluluk ve gurur veriyor. 

Hem Nurtaç Hanım’ın hem de Yıldız Holding’deki ekibimin inanılmaz desteğini her zaman yanımda hissettim ve hissediyorum. Gerek kariyer gelişimime gerekse kişisel gelişimime çok destekleri oldu. Bu açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum, hepsine teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca, global bir şirkette çalışmanın, devamlı uluslararası projelerde bulunup farklı ülkelerden birçok şirket ve kişi ile çalışmanın da beni çok geliştirdiğini, bakış açımı değiştirdiğini belirtmeliyim.

Gelecek nesillere tavsiyem sevdikleri işi yapsınlar mutlaka. Yapılan iş ile sevgi bağı kurulduğunda, iş olmaktan çıkıyor ve bir tutkuya dönüşüyor. O zaman başarı ve mutluluk kaçınılmaz oluyor.