Üretiyoruz

Yıldız Holding'in en önemli yapı taşlarını, 1944 yılından bugüne büyüyüp gelişerek sayısı 320’ye ulaşan markaları oluşturuyor.

İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu yıllarında bisküvi ve çikolata gibi atıştırmalık ürünleri üretmek için yola çıktık. 20. yüzyılda inşa ettiğimiz Ülker markamız, gücünü 21.yüzyıla taşıdı. Attığımız doğru adımlar ve ödün vermediğimiz kalitemiz, bizi hızlı tüketim alanında yeni kategorilere girmeye yöneltti. Tüketicilerimizin de yönlendirmesiyle bugün Yıldız Holding çatısı altında bisküviden çikolataya, sıvı yağdan süt ürünlerine, atıştırmalıktan donmuş gıdaya kadar birçok ürünle tüketicimize hizmet veriyoruz.

 

Holdingimizin güçlü dağıtım ağı ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, kaliteli ürünleri uygun fiyata tüketicilerimizle buluşturuyor ve onların hayatına değer katıyoruz.

 

77 Fabrika
14 Türkiye Dahil Üretim Yapılan
Ülke Sayısı
49 Ürün Kategorisi
100+ İhraç Ülkeleri

 

 

3,7 Milyar TL Yurtdışı Gelir

Gıda

Bugün holdingimizin çatısı altında bisküviden çikolataya, şekerlemeden sakıza, sıvı yağdan süt ürünlerine, gazlı içecekten dondurma ve kahveye uzanan geniş bir yelpazede üretim yapıyoruz. Tüketicilerimize daha iyisini sunabilmek için dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor, markalarımızla özdeşleşen kalite standardımızdan asla taviz vermiyoruz.

GIDA DIŞI

Gıda dışı şirketlerimiz: Gözde Girişim Sermayesi, SCA Yıldız Kağıt ve Aktül Kağıt'tır. Şirketlerimiz hakkında detaylı bilgi için "Devamı" butonuna tıklayınız.

Toptan ve Perakende Satış

Endüstriyel alandaki en büyük başarı hikayelerinin ardında güçlü dağıtım ağı vardır. Bizler, henüz Türkiye’deki ulaşım ve altyapı sorunlarının tam olarak giderilmediği dönemlerde bile ülkemizin her yerine aynı kaliteyi ulaştırmayı amaçladık. Bu doğrultuda yaptığımız yatırımlar, ürettiğimiz değeri ülkemizle paylaşmamızda önemli rol oynadı.

 

İŞ ORTAKLARIMIZ

Kurucumuz Sabri Ülker’in, endüstriyel anlamda "Dünyada neler oluyor?" sorusuna erken yanıt araması Yıldız Holding ve bünyesindeki şirketlerin küresel ekonomiyle entegrasyonunu hem kolaylaştırdı hem de hızlandırdı. Sabri Ülker’in, bisküvi ve çikolata sektöründe, dünyadaki gelişmeleri takip etmenin neredeyse imkânsız olduğu 1960’lı yıllarda dünyaya ayak uydurmanın yollarını araması, bizlere çok erken bir dönemde dünyadaki rekabeti ve gelişmeleri yakından izleme fırsatı kazandırdı.