Gençlik ve Yetenek
Gençlik ve Yetenek

Gençlik ve Yetenek

Dünya hızla değişirken yeni nesillerin beklentileri de değişiyor. Yıldız Holding’de genç yeteneklerin istihdamı, gelişimi ve beklentilerinin karşılanması için pek çok projeyi hayata geçiriyoruz. 

“İnsana Yatırım” anlayışımız çerçevesinde genç yetenekleri Yıldız Holding’e kazandırmayı, onlara dijital kaynaklarla desteklenen, sağlıklı ve duyarlı bir gelişim ortamı sunmayı çok önemsiyoruz. Bu kapsamda pek çok programa imza atıyor, yeni yeteneklerle çalışmak için yeni fırsatlar yaratıyoruz.

10 yılı aşkın süredir devam eden Yıldız Holding JOB Genç Yetenek programıyla, genç yeteneklerin Yıldız Holding’in staj programlarına katılarak deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Staj programını başarıyla tamamlayanların bir kısmını Holdingimizde veya bağlı şirketlerimizde istihdam ediyor, böylece üniversiteden yeni mezun olmuş gençlere değerli bir kariyer fırsatı sunuyoruz. 

Potansiyel iş gücümüzü oluşturan yeni yeteneklerin dijital becerilerini geliştirmeye odaklanan DataJOB programıyla ise üniversiteden yeni mezun olmuş adaylara veri bilimi, istatistik, derin öğrenme gibi alanlarda eğitim veriyoruz. Her yıl on binlerce başvuru alan bu eğitimleri başarıyla tamamlayan adayları bünyemizde veri bilimci olarak istihdam ediyoruz. 

Her yıl düzenlediğimiz bizz@kampüs yarışmasıyla da yaratıcı yönleri güçlü üniversite öğrencilerini, farklı Yıldız Holding markalarına yönelik pazarlama kampanyaları üretmeye davet ediyoruz. Kazanan ekiplere çeşitli ödüllerle birlikte Yıldız Holding’de staj imkânı da sunuyoruz. 

Kısacası “Yıldız Ol ve Parla” sloganımız doğrultusunda, yeni yeteneklerin iş hayatlarına Yıldız Holding’de adım atmalarını, burada gelişip parlamalarını sağlıyoruz!