38888548_l3.jpg

START-UP DAYS

Yıldız Holding ve grup şirketleri ile iş birliği geliştirmek isteyen tüm girişimcileri Start-up Days Programı’mıza davet ediyoruz.

Açık inovasyonun gücünden yararlanmak için girişimcilerin ürün ve hizmetlerini daha yakından tanımak için başlattığımız Start-up Days Programı ile 15 günlük periyotlarla girişimcilerle bir araya geliyoruz.

10 Nisan 2019 tarihinde başlayan programımız kapsamında; her girişimciden 30 dakikalık zaman dilimlerinde ürün ve hizmetlerini dinlerken, girişimcilerle gerçekleştirebileceğimiz iş birlikleri üzerine de fikir yürütüyoruz.

Start-up Days kapsamında; en az prototip seviyesinde olan projeleri değerlendiriyoruz. Aynı zamanda grup şirketlerimizin çalışma alanlarını kapsayan projelere öncelik veriyoruz. Girişimlerin özellikle yeni nesil teknolojiler olarak adlandırılan yapay zeka, makine öğrenmesi, nesnelerin interneti gibi dijital dönüşüm teknolojilerini kullanarak yenilikçi çözümler sunmalarını bekliyoruz.

Start-up Days Programı, bir girişimcinin en temel ihtiyacı olan müşteri sayısını artırma noktasında tasarlanmış bir program. Biz de bu kapsamda; kendimizi dijital girişimcilik ekosisteminde girişimcilerin kurumsal olarak kolaylıkla erişebildiği ve iş birliği yapabildiği bir noktada konumlandırıyoruz.

Girişimcilere kapılarımızı ardına kadar açarken; üretim, satış, tedarik zinciri, pazarlama, finans gibi iş süreçlerinin tamamında yer almanın avantajını, girişimlere bu alanlarda geniş bir ölçek sunarak kullanıyoruz.

İngiltere’den Amerika’ya kadar dünyanın pek çok noktasında önemli faaliyet alanlarına sahip bir kuruluş olarak coğrafi çeşitliliğimizi yerli girişimlerin yurt dışına açılmalarında önemli bir artı değer olarak görüyoruz.

Start-up Days programının en önemli hedeflerinden birisi de sürdürülebilirlik alanında faaliyet gösteren girişimlerle katma değerli projeler ortaya çıkarabilmek. Sürdürülebilirlik kapsamında çevre, değer zinciri, inovasyon, çalışanlar, liderlik ve toplumsal sorumluluk alanlarında açık inovasyona odaklanıyoruz.

Start-up Days Programı’na başvurmak için girişimcilerin aşağıda bulunan linke tıklayarak formu doldurmaları yeterli oluyor.

Formu Doldur

 

Start-up Days Süreci Nasıl İşliyor?

  • Start-up Days Programı için başvuru formunu dolduran girişimcilerden, ön elemeyi geçenler ilgili Start-up Days günü için davet ediliyor.
  • İlgili Start-up Days gününde girişimciler, 30 dakikalık sunumlarını Dijital İş Geliştirme ve İnovasyon Direktörlüğü yöneticilerine yapıyorlar.
  • Dijital İş Geliştirme ve İnovasyon Direktörlüğü yöneticileri, girişimcilerin birlikte çalışabileceklerini düşündükleri iş birimleriyle detaylı toplantılar organize ederek, birimler ve grup şirketleri ile girişimlerin tanışmalarını sağlıyor.