Bizim için başarının anahtarı insan. “Mutlu Et Mutlu Ol” kavramını benimseyen çalışma arkadaşlarımız, iş yapış kültürümüzün kalbinde yer alıyor. Bu nedenle başta çalışma arkadaşlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza Yıldız Holding olarak söylemimiz “Seninle Daha Parlak.” Biz, birlikte değer katıyoruz. Dünya çapında 63.500 çalışanımız, 5.200 tedarikçimiz, yalnızca Türkiye’de 2.900 çiftçimiz ve 400 distribütörümüz ile geleceğe koşuyor, en parlak yıldız olma hedefiyle kol kola çalışıyoruz.

KÜLTÜRÜMÜZ

Biz çok merkezli, çok ülkeli, çok çeşitliliğe sahip bir organizasyonuz. Farklılıklarımız en temel zenginliğimiz. Bu yüzden birlikte güven ve iş birliği ile, birbirimizden ilham alarak, birbirimize destek olarak çalışıyoruz. Stratejik hedeflerimize ulaşmak için bireysel becerilerimizi ortak bir paydada toplayarak, aynı vizyonla aynı geleceğe doğru koşuyoruz. 

Yıldız Holding yetkinliklerinin ana mottosu “Yıldız Ol” üzerine kurgulanmıştır.

Her birinde en iyisi olmayı hedeflediğimiz yetkinliklerimizi parlatarak, her bir yetkinliğin “Yıldızı Ol”arak toplam resimde en iyi olmayı hedefliyoruz.

Biz, müşterimizi çok iyi tanır, ihtiyaçları oluşmadan öngörmeye çalışarak müşterimizin yıldızı oluruz;

Biz, birlikte kazanırız, takım olarak  hareket ederiz ve sonuca dair her katkıyı takdir ederiz ve işbirliğinin yıldızı oluruz,

Biz, sadece kendimizi değil, işimizi ekibimizi ve tüm paydaşlarımızı sürekli geliştirmeyi hedefler, gelişimin yıldızı oluruz,

Biz, dönüşümün farkında olur, hızlı ve çevik davranır, değişimi talep ederiz ve dönüşümün yıldızı oluruz,

Biz, etkin planlama ve verimli çalışma odağımızı kaybetmeyiz ve sonuçların yıldızı oluruz.

Biz, mutlu ederek mutlu olmayı benimseyen bir aileyiz ve tüm bunları yaparken uzun vadeli, iyi ilişkiler kurar ve güven ortamını sağlayarak kalplerin yıldızı oluruz.

63.500 Çalışan sayısı
50.000 Türkiye'de Çalışan
73 Farklı Pasaport

 

%70 Y Kuşağı
%40 Kadın Çalışan

YILDIZ HOLDİNG'DE GENÇLER İÇİN NE VAR?

Yıldız Holding gençlerle daha parlak!

Gençlere verdiğimiz önem ve yatırımlarımızı son yıllarda katlayarak gerek üniversite ziyaretlerimizle, gerek üniversitelerde açtığımız sektör dersleriyle, gerekse şirketimizde ağırladığımız öğrencilerle işbirliği kanallarını açık tutarak karşılıklı fayda sağlamayı hedefliyoruz. Yıldız Holding’te çalışsın veya çalışmasın, her bir genç arkadaşımızın daha bilinçli, daha sağlam kariyer tercihleri yapmasını önemsiyoruz. Yıldız Holding’te deneyim kazanmak isteyen genç arkadaşlarımız için ise özel yetenek programları tasarlıyoruz:

 

job1_3.jpg

Job@Yıldız Holding, genç yeteneklere sektör ve iş hayatını tanıtan, onları ilham veren liderlerle buluşturan, eğitim programları ile destekleyerek farklı bakış açıları kazandıran, hızlı tüketim ürünleri sektörünün eğlenceli, canlı ve dinamik ortamını deneyimlemelerini sağlayan, staj ile başlayıp, iş imkanına dönüşen bir genç yetenek programıdır. Her yıl belirli dönemlerde başvuru alan program için Yıldız Kariyer sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin.

 

kampus1.jpg

Bir proje yarışması olan Bizz@Kampüs ile üniversite öğrencileri Ülker, Godiva, McVities gibi dev markaları bünyesinde barındıran ve dünyanın en büyük gıda şirketlerinden pladis’i ve Yıldız Holding’i yakından tanıma şansı yakalar. Yarışmaya takım halinde başvurular alınır ve gençlere iş hayatına atılmadan gerçek bir pazarlama süreci deneyimi yaşatma imkanı sunulur. Proje yönetimi, ekip çalışması, yaratıcı fikir geliştirme ve bu fikirlerin hem uygulanması hem de üst yönetime sunulması yarışmanın temel adımları.

Bizz@Kampüs’ü merak ediyorsan web sitesini inceleyebilirsin:  https://www.bizzkampus.com/sss