Birlikte Çalışıyoruz

Bizim için başarının anahtarı insan. Dünya çapında 60.000 çalışanımız, 5.200 tedarikçimiz, yalnızca Türkiye’de 2.900 çiftçimiz ve 400 distribütörümüz bizi başarıya taşıyor.

BİZ KÜLTÜRÜ

Yıldız Holding’de Biz Kültürü iş yapış şeklimizin merkezinde yer alıyor; çünkü biz çok merkezli, çok ülkeli, çeşitliliğe sahip bir organizasyonuz. Farklılıklarımız zenginliğimizdir. Bu yüzden birlikte güven ve işbirliği ile, birbirimizden ilham alarak, birbirimize destek olarak çalışıyoruz. Stratejik hedeflerimize ulaşmak için bireysel becerilerimizi ortak bir paydada toplayarak, aynı vizyonla aynı geleceğe doğru koşuyoruz.  

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda lider olmayı hedefleyen ve zorlu yarışlar başlatan küresel bir oyuncuyuz. Rekabette fark yaratmak için hızlı ve çeviğiz. İşimizin sihri, yaptığımız her işi bir öncekinden daha farklı ve daha iyi yapmaktan geçiyor

Bizimle çalışmak için: yildizkariyer.com

BİZİMLE ÇALIŞMANIN FARKI

İnsan kaynakları stratejilerimizin çağımızın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde yapılandırılmasını amaçlıyoruz. Buna yönelik uygulamaların gerçekleştirilmesi, topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesiyle, değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli yenilenmesi konularına önem veriyoruz. Bu sebeple insan kaynakları çatısı altındaki Yetenek Kazanımı, Ücretlendirme ve Yan Haklar, Öğrenme ve Gelişim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel ve İdari İşler departmanlarımız ve insan kaynakları direktörlerimiz entegre olarak çalışmalarına devam ediyor.

60.000 Çalışan sayısı
45.000 Türkiye'de Çalışan
73 Farklı Pasaport

 

%70 Y Kuşağı
%40 Kadın Çalışan

 

GENÇ YETENEKLER İÇİN

Üniversitelerde gerçekleştirdiğimiz projelerle gençlerimizin iş hayatına daha hızlı hazırlanması için onlara destek oluyoruz. Türkiye’de yaklaşık 70 üniversiteye bu kapsamda yaptığımız ziyaretler, katıldığımız çalıştaylar ve verdiğimiz konferanslarla gençlerimizin öğrencilik dönemlerini daha bilinçli geçirmelerini ve özel sektör dinamiklerini anlayarak geleceklerine doğru şekil vermelerini amaçlıyoruz. 

job1.jpg

Bu kapsamda yürüttüğümüz JOB Projesi’yle öğrencilere gerçek bir işe alım süreci yaşatıyor, uzun dönemli staj şansı ile gerçek iş tecrübesi edinmelerini sağlıyoruz. 

kampus1.jpg

Bu proje ile işimizi kampüs ortamına taşıyarak, üniversite öğrencilerinin yaratıcı ve stratejik düşünme becerilerini geliştirmeye ve özellikle Pazarlama ve Ar-Ge alanlarında değerli tecrübeler edinmelerine katkı sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için bizz@kampüs