Yarınlar İçin

Gelecek nesillerle birlikte büyümeye inanıyoruz.

Uluslararası lider bir Türk gıda şirketi olmak hedefiyle işimizi büyütürken, sorumluluk bilinciyle çalışıyor; çalışanlarımıza, tüketicilerimize, müşterilerimize, hissedarlarımıza, topluma, çevreye, ekonomiye, çocuklara ve dünyamıza değer katmayı da amaçlıyoruz. Dün nasıl ki ülkemizin yerel ihtiyaçlarına hizmet ederek bugüne geldiysek, şimdi de ait olduğumuz dünyaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek ilerlemeyi işimiz kabul ediyoruz.

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı memnun edecek yatırımlarımızı sürdürürken, toplumu ve yaşadığımız dünyaya fayda sağlayacak sosyal projeler gerçekleştirmeyi önemsiyoruz.

Türkiye dahil 14 ülkede ürettiğimiz, 100’den fazla ülkeye ihraç ettiğimiz, dünya liderleriyle ortaklıklar kurduğumuz işimizi yaparken;

  • 70 yıldır işimizde sürdürülebilirlik ve istikrara önem veriyoruz.

  • Yatırımlarımızla hem ülke hem dünya ekonomisine katkı yapıyoruz.

  • Tüketicilerimize faaliyet gösterdiğimiz her ülkede, uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.

  • Müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun en iyi hizmeti veriyoruz.

  • Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ediyoruz.

  • Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde çocukları önceliklendiriyoruz.

  • Üretici sorumluluğumuzla, çevrenin sürdürülebilirlik için önemini biliyor ve çevre projelerini destekliyoruz.

  • Toplumun gelişmesine katkıda bulunacak kültür-sanat, eğitim, spor içerikli projelerimizde ilgili kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yapıyoruz.

MutluCocuklarK.jpg

MUTLU ÇOCUKLAR

Çocukların hayatlarında küçük bir desteğin bile yarınlarında büyük fark yaratacağını biliyor ve sosyal sorumluluk projelerimizde önceliği çocuklara veriyoruz.

MutluBirToplumK.jpg

MUTLU BİR TOPLUM

Spor ve sanatın önemli mutluluk kaynakları olduğuna inanıyoruz. İnsanları bir araya getiren, tek yürek yapan, heyecanlandıran, eğlendiren bu alanlara yatırım yapıyoruz.


dengelibeslenme2.jpg

GIDADA SORUMLULUK

Gıda üreticisi olmaktan gelen sorumluluğumuzla dengeli beslenme ve beslenme-sağlık konularındaki bilimsel projeleri destekliyoruz.

sabriulker.jpg

SABRİ ÜLKER VAKFI

Toplum sağlığına katkı sağlamak adına 2009 yılında kurulan Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı, alanında uzmanlaşmış bilim insanlarından oluşan Bilim Kurulu’nun danışmanlığıyla toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. 
 


calisanlarimiz.jpg

YETENEK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ

Küresel arenada başarımızın sürdürülebilirliği için Küresel Çalışma Prensiplerimizi oluşturduk. Bu prensipler ülkeden, fonksiyondan, üründen bağımsız olarak çalışma biçimimizi çerçeveleyen bir modeli gösteriyor. Modelimiz; insan kaynağı, inovasyon, sürdürülebilir büyüme, etik ve yasal uyumluluk etrafında şekilleniyor. 

SurdurulebilirHammaddeK.jpg

SÜRDÜRÜLEBİLİR HAMMADDE TEDARİĞİ

Hammadde tedariğinde etik ticarete ve sürdürülebilirliğe önem veriyor, dünyaya olan sorumluluklarımızı yerine getirerek çalışıyoruz.


CevreselSurdurulebilirlikK.jpg

ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Hammaddemizi üreten doğayı korumaya önem veriyoruz.