Toptan ve perakende satış

Endüstriyel alandaki en büyük başarı hikayelerinin ardında güçlü dağıtım ağı vardır. Bizler, henüz Türkiye’deki ulaşım ve altyapı sorunlarının tam olarak giderilmediği dönemlerde bile ülkemizin her yerine aynı kaliteyi ulaştırmayı amaçladık. Bu doğrultuda yaptığımız yatırımlar, ürettiğimiz değeri ülkemizle paylaşmamızda önemli rol oynadı.

Zamanla güçlenen altyapımız, holdingimizin çok geniş bir dağıtım ağına sahip olmasını sağladı. Ulusal kanallardaki değişim ve gelişimi izleyerek, sürekli yenilediğimiz ve geliştirdiğimiz dağıtım ağımızla bugün Türkiye’nin en uzak köşesine dahi ulaşabiliyoruz. Bu durum toptan ve perakende sektöründe hem bizim için hem de paydaşlarımız için büyük bir avantaj oluşturuyor. Ulusal alanda her zaman öncü olduğumuz dağıtım sistemimizi şimdi uluslararası alanda da geliştirmek için çalışmalarımız sürüyor.

Gelişen ve genişleyen dağıtım ağımız bizi tüketicilerimize farklı alanlarda hizmet götürme konusunda yüreklendirdi. Bu hedefle kurduğumuz Bizim Toptan, Türkiye çapında açtığı mağazalarla ulusal ve uluslararası markaları perakende noktaları için kolay ve ulaşılabilir kıldı. Türkiye’nin coğrafi anlamda en yaygın organize toptan zinciri olan Bizim Toptan aynı zamanda hızlı tüketim ürünlerinde de ülkemizin en büyük toptancısı konumunda. Bizim Toptan, ulusal ve uluslararası pek çok lider markayı Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicileriyle en sağlıklı ve hijyenik koşullarda buluşturulmasına aracılık ediyor.

2011 yılında kardeş kuruluşumuz Gözde bünyesine dahil olan Şok Marketler ise, Türkiye’nin bilinen köklü markalarını en uygun fiyatlarla tüketicisine ulaştırıyor. Şok Marketler, tüm Türkiye’ye 2300’ü aşkın mağazası ile aynı zamanda müşterilerine en taze ve en güvenilir meyve – sebzeyi ulaştıracak yapılanmasıyla da dikkat çekiyor.

 

sok-market.jpg

1995 yılında kurulan Şok Marketler, 2011’in Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market, tüketicilerin bildiği ve alıştığı markalı ürünleri uygun koşullarla müşterilerine sunmaya başladı. 2013 yılında DiaSA ve Onureks mağazalarını bünyesine katan Şok Marketler, Aralık 2014 itibariyle 2.236 mağazası bulunuyor. “Hepsi İyi Marka Fabrikadan Halka” solganı ile çalışmalarını sürdüren Şok Marketler, pazardaki lider markaların yanı sıra, Mis Süt, Piyale, Evin, Mintax, Deren gibi tüketicinin kalbinde yer etmiş markaları da sadece Şok’a özel üreterek müşterilerine sunuyor. Şok Market, tarım platformu ile tarladan aldığı meyve ve sebzeyi çok daha hızlı bir şekilde mağazalarına ulaştırarak tüketicisinin taze ve sağlıklı ürün tüketmesini sağlıyor.

Daha fazla bilgi için www.sokmarket.com.tr

bizim-toptan.jpg

2002 yılında Yıldız Holding bünyesinde 6 mağaza ile faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan, 30 Eylül 2014 itibariyle 65 ilde 155 mağazasıyla hızlı tüketim ürünlerinin toptan satışını gerçekleştiriyor. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda tüm lider ve bilinen markaların da içinde bulunduğu yaklaşık 7000 çeşit ürün satılıyor. Bizimle daha fazla kazanın sloganı ile çalışmalarını sürdüren şirket, esnaf ve işyeri sahiplerinin en çok sattığı ve ihtiyaç duyduğu temel gıda maddelerinden içeceklere, bisküvi-çikolata-şekerlemeden pastörize süt ürünlerine, temizlik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar her yelpazede ürünleri müşterilerine sunuyor.Yıldız Holding’in en hızlı büyüme performansı gösteren şirketleri arasında yer alan Bizim Toptan gösterdiği başarılı performansın ardından 2011 yılında halka açıldı. Şirket İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda “BİZİM” koduyla işlem görüyor.

Daha fazla bilgi için www.bizimtoptan.com.tr