Gıda Dışı Şirketlerimiz

GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ

Hem kendi gelişimimizi hızlandırmak hem de paydaşlarımıza kazanç sağlayacak yeni alanlar oluşturmak amacıyla farklı alanlara yatırım yaptık. Potansiyeli yüksek ve gelişime açık gıda dışı alanlara yatırım için Gözde Girişim Sermayesi kuruldu. Hissedarlarımızın, Türkiye ve dünyadaki mevcut potansiyel yatırım sermayesini en yüksek kârlılığı sağlayacak şekilde kullanmalarını hedefliyoruz. Bir diğer hedefimiz iş ortaklarımıza verimlilik, profesyonellik ve kurumsallaşmayla yeni değerler katan bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz.

Daha fazla bilgi için: gozdegirisim.com.tr

 

SCA Yıldız Kağıt

2011 Eylül ayında sektöründe Avrupa’nın lideri pozisyonundaki SCA ile kağıt ve kişisel bakım alanında ortaklık kurduk. Ortaklığın ardından yeni şirketin adı SCA Yıldız Kağıt ve Kişisel Bakım Üretim A.Ş. olarak değişti. SCA Yıldız, 1878 yılından beri kalite ve güvenin simgesi olan Komili markasını, kozmetik sektörünün önde gelen lider markası yapmak hedefi ile yola çıktı.  Şirketin faaliyet alanı, hijyenik ped, bebek bezi ve kozmetik ürünlerinin üretiminden satışına kadar olan tüm süreci kapsıyor. 

Daha fazla bilgi için: komili.com.tr

Aktül Kağıt

Eylül 2011’de üretime başlayan Aktül Kağıt, Türkiye pazarında ilk defa kullanılan shoe press teknolojisi ile %100 saf selülozdan temizlik kağıdı üretimi yapıyor.

Büyümesine hızla devam eden Aktül Kağıt, Pamukova/Sakarya’da 140bin m² lik alan üzerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Yatırımlarında en son teknolojiyi modern üretim&yönetim sistemleri ile entegre eden Aktül Kağıt kendi markası olan Komili Konfor ve Komili Yuvam markaları yanında önde gelen zincir marketler için de PL üretimi yapıyor.