Ulaşılabilir ve güvenilir gıda için işimizin başındayız…

Ulaşılabİlİr ve güvenİlİr gıda İçİn İşİmİzİn başındayız…

Yıldız Holding olarak, dünya çapında 65 bin çalışanımız ve 4 milyar nüfuslu coğrafyamızla büyük bir aileyiz. Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede gerek gıda gerek perakende sektörlerinde yerel otoritelerin tüm tavsiyelerine uyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Diğer yandan içinde bulunduğumuz bu hassas dönemde, insanların güvenilir ürünlere ulaşması önem taşıyor. Yıldız Holding ailesi olarak bu konuda üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz.

Dünya genelindeki tüm fabrikalarımız üretimlerine devam ediyor. Ülkemizde de halkımıza hizmet sorumluluğuyla üretim, dağıtım, satış ve perakendedeki tüm faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Fabrikalarımızdaki işçilerimizden dağıtımdaki plasiyerlerimize, marketlerimizdeki satış görevlilerinden ofis kadrolarımıza kadar tüm çalışanlarımız özveri ve dayanışma içinde işlerinin başındalar.

Sağlık ve güvenlikleri için aldığımız tüm tedbirlere hassasiyetle uyan çalışanlarımızın her biriyle ayrı ayrı gurur duyuyor, kendilerine canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Açık mağazalarımız ve güvenilir ürünlerimizle tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve bu zor günlerde yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Basın bültenleri

#TürkiyeİçinİşimizinBaşındayız

30 Mar

#TürkiyeİçinİşimizinBaşındayız

Tüm insanlık olağanüstü günlerden geçiyor. Ülkemizin de içinde bulunduğu COVID-19 (koronavirüs) felaketine karşı hep birlikte büyük bir mücadele için…

Şok Marketler ücretsiz adrese teslimat hizmetine başladı

30 Mar

Ulaşılabilir ve güvenilir gıda için işimizin başındayız…

19 Mar

ŞOK Marketler 7.215 mağazaya ulaşarak net satışlarını yüzde 33,1 artırdı

6 Mar