Bizim Toptan 2019’da bir milyonuncu müşteriye  rekor sürede ulaştı

Bİzİm Toptan 2019’da bİr mİlyonuncu müşterİye rekor sürede ulaştı

Bizim Toptan Satış Mağazaları (BIZIM), 2018’de temmuz ayında ulaştığı bir milyonuncu müşteriye, 2019’da mayıs ayında ulaşarak bir rekora imza attı.

 

Türkiye organize toptan ticaret sektörünün, 69 ildeki 174 mağazasıyla en yaygın markası Bizim Toptan, 2019 yılında da başarılı performansını devam ettiriyor. Bizim Toptan, bu yıl da büyük bir satış ivmesi yakalayarak, 2018’de temmuz ayında ulaştığı 1 milyonuncu müşterisine Mayıs 2019’da ulaşarak rekora imza attı.

 

Bizim Toptan’ın 1 milyonuncu müşterisi Mersin mağazasından alışveriş yapan Talat Kaya oldu.

 

Talat Kaya 1.000 Türk Lirası değerindeki hediye çekini Mersin Şubesi'nde Adana Bölge Müdürü Abdullah Elbuğa ve Mersin Mağaza Yöneticisi Yusuf Zeytun'dan aldı.

 

Talat Kaya, müşterilerine verdiği önem, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti için Bizim Toptan’a teşekkür etti ve şöyle devam etti:

 

““Kaliteli birçok ürünü uygun fiyatlara bulabildiğimiz, haftanın yedi günü açık olan, alışverişimizi rahatça yapabildiğimiz, esnaf olarak faydalandığım indirim ve kampanyaları, güler yüzlü çalışanları ile sürekli Bizim Toptan’tan alışveriş yapıyorum. Ödül için çok teşekkür ediyorum.”

Basın bültenleri

Kerevitaş ikinci çeyrek sonuçlarını açıkladı

20 Ağu

Şok Marketler, 2019’un ilk yarısında satışlarını yüzde 38 artırdı

9 Ağu

Ülker, 2019’un ikinci çeyreğinde ihracat ve yurtdışı operasyonlarında yüzde 61,1 büyüdü

8 Ağu

Bizim Toptan 2019’un ilk yarısında satış gelirlerini 2,1 milyar TL’ye çıkardı

7 Ağu